O nas

Kim jesteśmy?

Naszą misją jest wspieranie  nauki poprzez tworzenie komfortowych warunków do wymiany wiedzy poprzez organizację wydarzeń naukowych.

Tworzymy odpowiednie warunki do wymiany wiedzy, osiągnięć i wyników badań poprzez sprawną i efektywną organizację wydarzeń naukowych (konferencji, kongresów, sympozjów, szkół). Wykorzystujemy mix technologii oraz doświadczenia.

Dzięki ciągłemu poszukiwaniu nowych rozwiązań, stworzyliśmy zestaw narzędzi, które w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem, dają gwarancję sprawnego przeprowadzenia dużego kongresu. Skracamy czas potrzebny do organizacji konferencji czy sympozjum do minimum. Już po paru dniach od pierwszego kontaktu organizatorzy otrzymują wstępną koncepcję organizacji wraz z ramowym budżetem wydarzenia.

Usługi

Co robimy

Pewnie prościej byłoby napisać, czego nie robimy podczas planowania i organizacji wydarzeń naukowych, ale wymieńmy przynajmniej część z naszych usług …

Planowanie

Chaos można opanować, jeśli z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanujemy wydarzenie od Ado Z. O ile część pracy możemy wykonać sami, o tyle przy wyborze samego miejscai dopasowaniu poszczególnych elementów do wstępnych założeń organizacyjny chwarto jest poprosić o pomoc profesjonalistów.

Określenie struktury konferencji

Planowanie budżetu

Wybór miejsca wydarzenia

Wizualizacje 3D / plany ustawienia

Obsługa online

Konferencja powinna oferować uczestnikom kompleksową i skuteczną platformę, na której znajdą wszelkie niezbędne informacje dotyczące rejestracji, procesu zgłaszania abstraktów, czy przebiegu konferencji.

Strona www wydarzenia

Formularze rejestracyjne

System obsługi abstraktów

Media społecznościowe

Sekretariat konferencji

Strona www czy formularze online to tylko początek. Trzeba to jakoś obsłużyć. Do tego służy sekretariat konferencji, którego rolą jest komunikacja z różnymi grupami uczestników na wszystkich etapach przygotowywania, organizacji i podsumowania wydarzenia.

Obsługa procesu rejestracji

Obsługa zgłaszania sesji / paneli i przesyłania abstraktów

Obsługa płatności

Newsletter, mailingi

Bieżąca korespondencja

Forma hybrydowa

Organizacja wydarzeń w formie hybrydowej to dzisiaj jedno z częściej wybieranych rozwiązań, przyciągające większą liczbę uczestników. Nasze autorskie rozwiązanie dla spotkań hybrydowych zapewnia uczestnikom prosty dostęp do sesji organizowanych na żywo z dwukierunkową komunikacją. Umożliwiamy także możliwość prezentacji podcastów (pre-recorded talks) i posterów.

Platforma online

Obsługa multimedialna (kamery, dźwięk, światło)

Wsparcie techniczne uczestników

Warto pamiętać

Są też usługi być może mniej priorytetowe, ale o nich także warto pamiętać. Te na długo pozostawiają uczestników z dobrymi wspomnieniami. Jedną z takich usług jest na przykład catering. Inną obsługa multimedialna. Zimna kawa czy niesprawny mikrofon? Nie ryzykuj :)

Catering

Multimedia

Projekty graficzne

Obsługa recepcji

Obsługa wystawy i sponsorów

Media społecznościowe

Niesklasyfikowane

Tu zostawiamy puste miejsce na usługi, których wymagać będzie Twój projekt, a być może tutaj niewymienione. Przy każdym projekcie może ich być sporo…. Ale bez obawy, tymi także się zajmiemy!

Krok po kroku...

Jak działamy

…przeprowadzimy Cię przez proces organizacji konferencji wykorzystując sprawdzone rozwiązania

Zespół

We are small to be great

Katarzyna Wejsis

meeting planner

Norbert Karczmarczyk

meeting planner